KONST / Litografier / Färglitografi 8371529
nr 837 1529
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 339/360, signerad, 1971, motivets mått: 19x15
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:22:25
25/7 20:54:43
100 kr
28/7 22:50:36
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe